Životní pojištění 

Pro koho je životní pojištění 

  • Svobodný - Rádi si užíváte života? Pojištění vám bude jistit záda při všech aktivitách včetně adrenalinových sportů.
  • Rodina - Je důležité proto, že v případě nenadálé události dokáže vykrýt krátkodobý i dlouhodobý pokles příjmu.
  • Děti - Komplexní pojištění vašeho dítěte pro případ neočekávaných událostí v životě.
  • Vojáci a policisté - Speciálně vytvořené na míru účastníkům zahraničních misí pod záštitou OSN, NATO, OBSE a EU z řad Policie ČR a Armády ČR.
  • Skupinové pojištění - Pro skupinu dospělých nebo dětí s trváním až na tři roky. Vhodné pro zájmové a sportovní kluby, tábory, školy apod.
  • K úvěru - Přistupujete zodpovědně ke svým závazkům a nechcete své blízké zatížit starostmi v případě neočekávané situace v životě?

S námi ušetříte

Životní pojištění porovnání

Paní Mirka myslí na zajištění celé rodiny. U dětí na úrazy, u dospělých na nemoci

Díky naší nabídce, našich partnerů a kompletnímu pojištění, které od nás v nabídce dostala, při stejném zajištění, měsíčně ušetří 983 Kč


Jirka se o víkendech baví seskoky na padáku

Díky nabídce, kterou od nás dostal, měsíčně ušetří 1386 Kč, při zachování všech rizik které měl a to včetně pojištění rizikových sportů.

Pan Karel řídí s kamión

Dostal od nás nabídku, která kryla jeho rizika spojená s řízením vozidla. Nejenže jsme mu zlepšili vykrytí jeho rizik, ale také jsme mu ušetřili nemalé peníze z případné škody, které by mu vznikly


Cílem pojištění je zajistit Vaše potřeby v jakémkoliv stádiu Vašeho života, Každý je jednou dole a jednou nahoře, zajištění rizik slouží k tomu, aby to dole bylo jako když jsme nahoře. Pojištění má chránit Vás, Vaši rodinu, Vaše blízké před finančními důsledky nejrůznějších životních situací. Na trhu jsou dva druhy životních pojištění - rezervotvorné životní pojištění (investiční, kapitálové) a rizikové životní pojištění.