Porovnání stavebních spoření

Spořte chytře - svým dětem i sobě. Získejte od státu až 2 000 Kč ročně.

Stavební spoření nabízí kromě zhodnocení peněz také možnost financovat bydlení a to úvěrem ze stavebního spoření. Výhodou tohoto produktu je státní podpora. Jak poznáte nejlepší stavební spoření? Jednotlivé spoření jsou si velmi podobné. 

Využijte proto naše srovnání stavebního spoření, kolik a které vám stavební spoření včetně státní podpory vynáší, spočítá naše kalkulačka stavebního spoření


Veškeré nabídky vytvořené námi, jsou pouze orientační a nejsou zárukou že daný produkt získáte. Pro závaznou nabídku je nutná konzultace s naším finančním konzultantem, který do nabídky zahrne veškeré vaše pro a proti, které by mohli následně vadit při žádosti.

Mezi výhody stavebního spoření patří státní podpora ve výši 10 % z ročně naspořené částky, a to do maximální částky 2 000 Kč. Díky tomu je stavební spoření výhodné a nejméně rizikový produkt, určených ke zhodnocení financí. Vklady i úroky jsou navíc pojištěny až do výše 100 000 EUR. 

Mezi další výhody patří to, že po uplynutí tzv. vázací doby (u smluv o stavebním spoření trvá 6 let) můžete s naspořenou částkou, a to včetně státní podpory, nakládat podle vlastního uvážení. Není třeba, abyste finance investovali do bydlení.