Srovnání půjček

Zadejte základní údaje, vyplňte požadovanou částku, zvolte si, jak dlouho chcete úvěr splácet, a my vám obratem zašleme dostupné nabídky. Kalkulace obsahuje výši měsíčních splátek, celkovou částku ke splacení a RPSN. Zadání údajů vám nezabere více než dvě minuty. 

Veškeré nabídky vytvořené námi, jsou pouze orientační a nejsou zárukou že daný produkt získáte. Pro závaznou nabídku je nutná konzultace s naším finančním konzultantem, který do nabídky zahrne veškeré vaše pro a proti, které by mohli následně vadit při žádosti. 

Můžu si úvěr rovnou objednat online? 

Ano, můžete. Nenabízíme pouze srovnání půjček. Vybrané produkty si můžete objednat a nechat si naším specialistou pomoci s vyřízením online.

Pokud jste si důkladně prostudovali porovnání půjček a vybrali si produkt, který vám vyhovuje, pak se žádosti o půjčku přes internet nemusíte obávat. Jde o regulérní postup, který nabízí většina našich bank.  Některé společnosti vám dokonce žádost o úvěr online i schválí. Díky tomu nemusíte na pobočku a peníze můžete mít u sebe na účtu během pár dní.