Pojištění veterinární léčby

Pojištění zvířat - pes a kočka

Pojištění se vztahuje na úhradu nákladů za ošetření ve veterinárním zařízení v případě náhlého onemocnění nebo v případě úrazu zvířete. Pojistit lze psa či kočku.  

Chcete-li pojistit jiná domácí, či hospodářská zvířata, kontaktujte nás přes kontaktní formulář.

Pojištění veterinární péče je vhodné pro každého pejska, případně kočku. Nejenže získáte jistotu, že v případě zlomeniny nebo zdravotních obtíží a nutného ošetření Vám s úhradou ve velké míře pomůže i pojišťovna, ale je možnost připojistit si odpovědnost za škody způsobené pejskem, případně jeho úhyn. 

U pojištění zvířat je nutné pouze absolvovat prohlídku u vašeho veterináře a následně pojišťovně poštou dodat záznam o této prohlídce a kopii některých dokladů. 

Chcete-li pojistit svého mazlíčka pouze krátkodobě na zahraniční dovolenou, zvolte připojištění veterinární péče v rámci cestovního pojištění. Pro více informací nás kontaktujte.

Veškeré nabídky vytvořené námi, jsou pouze orientační a nejsou zárukou že daný produkt získáte. Pro závaznou nabídku je nutná konzultace s naším finančním konzultantem, který do nabídky zahrne veškeré vaše pro a proti, které by mohli následně vadit při žádosti.