Pojištění podnikatelských rizik

Každý kdo chce zodpovědně podnikat, by měl mít pojištění firmy

Běžný podnikatel by prostudováním jednotlivých druhů pojištění strávil řadu hodin a potřeboval by množství znalostí a zkušeností z oblasti pojišťovnictví. Proto je efektivní a ekonomicky výhodné touto činností pověřit specializovanou společnost, která má zkušenosti v dané oblasti a je schopna vám navrhnout to nejvhodnější pojištění. Nejde jen o orientaci v celé problematice, ale jde samozřejmě také o cenu - rozdíl mezi běžnou cenou a naší cenou může být v řádech tisíců korun ročně.

Pojištění podnikatelských rizik není otázkou nějakého webového dotazníku a porovnávače. Vaše potřeby jsou různé a proto nám zanechte na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět a vše potřebné pro zaslání nabídek, s Vámi probereme. Vypracujeme pro Vás nabídky a předáme Vám je. Na Vás je pak, zda dané nabídky využijete. Naše nabídka je zcela nezávazná. 

Vaše kontakty nikdy nebudeme nikomu přeprodávat. Nejprve Vám ukážeme Vaše možnosti a teprve potom se sami rozhodnete, zda potřebujete dané věci řešit s námi, nebo zkusíte jinou cestu. 

Pokud máte již pojištění podnikatelů sjednáno, nevadí, obraťte se na nás a my Vám bezplatně připravíme konkurenční nabídky od několika dalších pojišťoven. Pokud si nejste jisti, že máte všechno správně a na správné hodnoty pojištěno, domluvte si s našimi odborníky analýzu pojistných rizik Vaší firmy, nebo jen audit stávající pojistné smlouvy.