Vše pro vaše finance

Kdo jsme a co pro Vás můžeme udělat.

Investiční poradenství

Správu Vašich aktiv diverzifikujeme a vždy přizpůsobíme Vaším potřebám. V našem širokém portfoliu je mnoho finančních nástrojů pro zhodnocení Vašich úspor. 

Hypotéční úvěry

Srovnáme pro Vás přehledně nabídky z celého trhu. Vy samy pak rozhodnete která Vám nejvíce vyhovuje. 

Pojištění

Plní vaše pojistné smlouvy účel? Dostali jste nabídku na nové, "lepší" pojištění a pochybujete o jeho kvalitách? Než se pojišťovně upíšete, ptejte se sami sebe, proč vlastně pojištění potřebujete a podle toho pojištění nastavime.


Konsolidace úvěrů

Jste v situaci, kdy vám splátky úvěrů a půjček přerůstají přes hlavu? Nechte si poradit od zkušeného a nezávislého odborníka na konsolidace půjček. Ať už se jedná o úvěr na bydlení (hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření) nebo úvěr na auto, různé kreditní karty či kontokorent na běžném účtu, situace se dá řešit. 

Kreditní karty

Každý potřebuje mít finanční rezervu. Kreditní karta je pohodlným řešením, pokud nemáte našetřeno. Kreditní karty nabízí v Česku nejen většina bank, ale zároveň několik nebankovních společností. Hlavní rozdíly spočívají ve výši úrokové sazby, poplatcích za kartu, délce bezúročného období a v maximálním úvěrovém limitu.

Financování SVJ

Ve spolupráci s našimi partnery Vám rád připravím nabídku financování Vašeho projektu na míru. 

Porovnání finančních produktů


Dále jsme pro Vás spustili server Finance výhodně, který Vám přináší porovnání široké škály finančních produktů, které umožňuje jednoduché porovnání finančních služeb, přičemž jsou zde zastoupeny všechny běžné kategorie jako hypotéky, investice, pojištění, spoření a řada dalších. Výhodou pro uživatele je šíře nabídky, protože do srovnávání přes Finance výhodně jsou zapojeny všechny významné banky a finanční instituce a kromě standardních produktů jsou v systému prezentovány i různé marketingové a slevové akce těchto subjektů. Na jednom místě tak každý získá veškeré potřebné informace o cenách a parametrech vybraných finančních produktů a jejich přehledné porovnání, bez nutnosti obcházet pobočky, či sjednávat si schůzku s osobním finančním poradcem. Celý systém je jednoduchý a intuitivní, v rekordním čase tak pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího produktu. Zároveň Vám umožňuje si vybraný finanční produkt objednat rovnou online. Uzavření smlouvy pak proběhne buď elektronicky, poštou, nebo návštěvou finančního poradce, dle konkrétního typu služby.  


Naše filozofie

Jsme tu pro vás

Jsme součástí malé rodinné skupiny finančních konzultantů, která s v problematice vytváření finančních rezerv a příjmu pohybuje 5 let. Za tuto dobu jsme již pomohli více jak 400 domácnostem.

Našim cílem je stabilizovat klientovu finanční situaci tak, aby v případě potřeby či náhlé změny životní situace, si mohl zachovat životní standard na který je zvyklý.

Život nás naučil odprostit se od šablon. Každý z Vás je specifický a jeho situace jiná a proto každý musí mít jiný přistup k řešení jeho finanční správy. Nejdříve si Vás vyzpovídáme, vezmeme v úvahu Vaše veškeré závazky a životní situaci ve které se nacházíte a teprve potom Vám představím řešení, přímo Vám na míru.