Finance výhodně

03.03.2018

Spustili jsme pro Vás novou službu porovnání finančních produktů napříč spektrem poskytovatelů. Srovnávačů a lákadel, kde a jak na finančních produktech ušetřit je dnes na internetu bezpočet. Všechny pracují rychle a spolehlivě a Vám vyhodnocují nejlepší nabídky ihned a za nejlepších podmínek. 

Žádný z nich nezohledňuje tak zvaná měkká data, do kterých patří Váš příjem, počet dětí, zda již nemáte nějaké jiné závazky a mnoho jiného, co ovlivňuje sazbu hypotéky, výši pojistného apod. V srovnávačích skvěle projdete a následně při požádání v bance nebo pojišťovně jste překvapeni, že Vám předložená nabídka z banky nebo pojišťovny není shodná s tím co jste již obdrželi. 

Náš portál Finance výhodně, Vám nabízí dané porovnání, jako u jiných, což znamená, že zadáte pár o sobě moc neříkajících dat a my Vám zašleme nabídky které v finančních institucích dostávají nejbonitnější klienti a nebo se rozhodnete a necháte si od nás vypracovat nabídky přímo na míru. A to vše z pohodlí Vašeho domova. Náš specialista se Vám ozve a domluví se na následném postupu, buď se vše vyřeší elektronicky, nebo osobní návštěvou u Vás doma. Vždy nám jde o spokojenost klienta, tak Vás nikdy nebudeme tlačit do něčeho co nechcete. Naše služby jsou zdarma a vždy budou.