Investice

Kde Vám vydělají malé částky a kam uložit velké částky

Jsou úroky v bance příliš nízké? Hledáte zajímavé zhodnocení, vašich úspor. Chcete investice bez poplatků? Měli by být investované peníze zajištěny garančním fondem? Nebo hledáte investice s garantovaným výnosem. To vše Vám naši investiční specialisté mohou nabídnout. Jako jeden z hlavních produktů máme pevně úročené cenné papíry s úrokem 4-7 %.

Naše nabídka není postavena na žádných vymyšlených výnosech, vždy je podložena dlouhodobým kladným zhodnocením úspor našich klientů. Garantované úrokové sazby, Vaše investované peníze, jsou zajištění garančním fondem. Investujte tam kde investují banky.

Samozřejmostí je nabídnout našim klientům produkty, které jsou bez poplatků. Nabídneme Vám porovnání různých investičních nástrojů, měsíční investování, dluhopisy, fondy kvalifikovaných investorů a jiné zajímavé investiční nástroje.Máte zájem? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Veškeré nabídky vytvořené námi, jsou pouze orientační a nedávají záruky. Pro jistotu získání daného produktu je nutná konzultace s naším finančním konzultantem, který do nabídky zahrne veškeré vaše pro a proti Vašeho požadavku.