Běžné účty

Hledáte bankovní účet bez poplatků?

Díky našemu srovnání vyberete ten správný!


Zanechte nám o sobě informace a my Vám zašleme podrobné srovnání, dle Vašich požadavků. Vaše kontakty nikdy nebudeme nikomu přeprodávat.


Naše přehledné srovnání vám zobrazí běžné účty se všemi důležitými parametry, jako jsou například poplatky za vedení účtu, platby za výběr z bankomatu či minimální měsíční vklad. Můžete si tak vybrat účet, který bude nejlépe odpovídat vašim potřebám. 

Změnit banku není nic nemožného

Vztah mezi bankou a jejím klientem je jasně vymezený zákonem o bankovnictví. Ten praví, že 15 dní po oznámení odstoupení od smlouvy má banka povinnost účet klientovi zrušit. Některé banky si však mohou za takový úkon účtovat manipulační poplatek. Pro ještě větší zjednodušení můžete celou tuto operaci vyřizovat s novou bankou, která se o zrušení služby postará. 


Veškeré nabídky vytvořené námi, jsou pouze orientační a nejsou zárukou že daný produkt získáte. Pro závaznou nabídku je nutná konzultace s naším finančním konzultantem, který do nabídky zahrne veškeré vaše pro a proti, které by mohli následně vadit při žádosti.